Stworzenie oryginalnej i funkcjonalnej łazienki wydaje się niemożliwe? Nie można tak łatwo się poddawać. Przede wszystkim wszelkie prace warto zacząć od wykonania projektu. Łazienka w końcu musi być zarówno ładna, nowoczesna jak i funkcjonalna.

 

 

Kolory w łazience

 

Urządzając łazienkę najczęściej zastanawiamy się nad kolorem przewodnim. Wszystko jednak zależy od metrażu tego pomieszczenia oraz od naszych upodobań. Najchętniej wybieranym odcieniem pozostaje jednak biel. Jest wyjątkowo uniwersalna. Co więcej takie proste triki powodują, że nawet niewielka łazienka może wydawać się widniejsza i optycznie większa. Jednym z aktualnych trendów jest między innymi wkomponowanie elementów prawdziwego drewna do łazienek. Świetnie sprawdza się z bielą, brązem czy beżem. W ten sposób łazienka staje się przytulniejsza.

 

 

Jaka podłoga do łazienki?

 

Podłogę w łazience można wykończyć na kilka sposobów. Jednak najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest oczywiście położenie płytek podłogowych. Ceramiczne płytki dostępne są w wielu oryginalnych wzorach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.