Jeżeli wybierasz projekt domu piętrowego, to z pewnością chcesz podjąć jak najlepszą decyzję co do projektu, który wybierasz. Oczywiście znalezienie dobrej firmy jak www.e-domy.pl/projekty-domow-pietrowych.html/ , która oferuje wysokiej jakości projekty domów piętrowych ma ogromne znaczenie. Jednocześnie gdy wybierasz konkretny projekt domu piętrowego, to warto zwrócić uwagę na niektóre elementy.

 

Coraz mniej popularne od domów piętrowych – domy parterowe

 

  • Cena realizacji projektu – zadbaj o to, żeby jego realizacja była w zasięgu twoich możliwości finansowych. Na większości stron znajdziesz poglądowy kosztorys realizacji projektu domu piętrowego, oczywiście nie jest on ostatecznym i oficjalnym kosztorysem. Ceny poszczególnych materiałów i tak zwanej „robocizny” mogą się oczywiście różnić. Jednocześnie jeżeli kosztorys realizacji projektu domu piętrowego jest znacznie większy niż twój budżet to warto zastanowić się czy aby na pewno będzie Ciebie na niego stać

 

  • Powierzchnię potrzebną do budowy domu – porównaj ją z podwórkiem na którym zamierzasz budować dom. Upewnij się, że będą one ze sobą pasować. W ten sposób zyskasz nie tylko ładnie wyglądający dom, ale dom z podwórkiem będą tworzyły spójną całość

 

  • Zadbaj o to by projekt domu piętrowego Ci się podobał – to wymieniłem na końcu, ale jest również istotny. Dom, który wybudujesz musi Ci się podobać.

 

 

To według mnie najważniejsze elementy, na które powinieneś zwrócić uwagę, gdy wybierasz projekt domu piętrowego dla siebie.